Jazzabels Island
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Jazzabels Island

Razonoda i razmena misljenja i iskustava.
 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Da li volite da citate...

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
CHILIKA
Admin
CHILIKA


Broj poruka : 42
Datum upisa : 01.02.2009
Godina : 56

Da li volite da citate... Empty
PočaljiNaslov: Da li volite da citate...   Da li volite da citate... EmptyPon Feb 09, 2009 12:00 am

Da li je knjiga Vas najbolji drug?Koji je zanr koji Vas najvise zanima?Da li postoji pisac koga bi posebno izdvojili...
Nazad na vrh Ići dole
https://jazz.serbianforum.info
CHILIKA
Admin
CHILIKA


Broj poruka : 42
Datum upisa : 01.02.2009
Godina : 56

Da li volite da citate... Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li volite da citate...   Da li volite da citate... EmptyPon Feb 09, 2009 12:19 am

Zahvaljujuci Branku Copicu,zavoleh,knjigu...prvo sto bejah procitala bilo je 'Dozivljaji macka Tose' i 'Basta slezove boje'...potom,su se redjale knjige i knjige...moj drug kada zelim pobeci iz ovog,realnog,sveta...tada mogu biti posmatrac dogadjaja,bez straha,da mi se nesto lose moze desiti...bila sam mlada kada sam procitala E.M.Remarka i njegove knjige 'Nebo nema miljenike' i 'Vreme zivota i vreme smrti'...po ko zna koji put sam citala 'Povratak' jer je tema aktuelna i sada,nakon,toliko godina...M.Bulgakov i 'Majstor i Margarita' su me ostavili bez daha...I.Stoun i 'Zudnja za zivotom',biografska knjiga o zivotu Vinsenta Van Gogha je na mene ostavila,veoma,snazan utisak....Andric je neko koga ne zelim zaobici...uvek mi daje snagu da izadjem iz,nekih,problema svojim 'Znakovima pored puta'...izvolite pisite sada malo Vi...
Nazad na vrh Ići dole
https://jazz.serbianforum.info
Golubica
moderator
Golubica


Broj poruka : 18
Datum upisa : 09.02.2009
Godina : 55

Da li volite da citate... Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li volite da citate...   Da li volite da citate... EmptyPon Feb 09, 2009 9:26 pm

Volim da citam i knjiga je moj najdrazi drug!Knjiga koja je ostavila najsnazniji utisak na mene je:"Zudnja za zivotom",koju je napisao Irving Stoun. study
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Da li volite da citate... Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li volite da citate...   Da li volite da citate... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Da li volite da citate...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Stihovi koje volite...
» Koje zanrove filmova volite....

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Jazzabels Island :: Teme :: Tri palme na ostrvu srece :: KNJIGE-
Skoči na: